ORTAK KURULUŞLAR

gülbeyaz-yeni-logoGülbeyaz ismi yıllardır kastamonu’nun / Tosya ilçesinde süregelmiş bir neslin devamlılığı olarak nitelendirilen bir soy isimdir. Bizler bu soy isim altında 7. kuşak olarak soy kütüğümüze bağlılığımızın devamlılığı için bu ismi patentlenmiş ve bu isim adı altında ithalat ve ihracat yapmakta olduğumuz Star Ahşap bünyesinde bulunan şirketimizdir. Başta Kuzey Irak, Sudan, Etiyopya, Libya, Nijerya ve Arap ülkelerine gönderdiğimiz ürünlerimizin sevkiyat ve teslimatında sorumluluk sahibi olan Gülbeyaz, bir Star Ahşap kuruluşu olarak sektörde yerini almakta ve hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca Gülbeyaz firmamız mimari, projelendirme, görselleştirme ve uygulama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. İç dekorasyon çelik kapı, laminant parke, banyo dolabı, tv üniteleri, kitaplık, duvar kâğıdı ve diğer bütün dekor uygulama alanlarında ev, ofis, otel, mağaza, restoran, kafe ve showroom alanlarında hizmet vermektedir. Çizim uygulama ve görsellik olarak mimari proje çizimi ve iç mimari çizim ve uygulama alanlarında da hizmet vermekte olan bir firmadır.

star_ahsap_logo

Star Ahşap yaklaşık olarak 35 yıl önce 150 m2 iş yerinde faaliyete geçmiş bünyesinde o dönemlerde üretimleri fazlaca yoğun yapılmakta ve taleplerin fazla olduğu kontraplak kapılar, ahşap masif kapılar, ahşap pencereler gibi ürünlerin üretiminde ve montajlarında üstün hizmetleri ve zamanında teslimatları ile kariyer yapmış bir firmadır. Günümüzde firma kendi bünyesinde gerek personel kadrolarını gerek makina parkurlarını gerekse ürün ve hizmet noktalarını genişletmiş bayi ağları olan bir firmadır. Kendi bünyesinde şuan da 3,000 m2 kapalı alanda entegre olarak üretim yapmayı devam eden firmamız bünyesinde Stardoor, Star nakliyat, Gülbeyaz ve Goodoor firmaların bulundurarak hizmet sektörüne farklı üretim ve seçeneklerde devam etmekte olan köklü bir firmadır.

star_door_logo

Stardoor firmamız kendimize ait patenti olan amerikan kapı, mdf kapı, lake kapı ve kapı ek elemanlarının üretimlerinin bulunduğu ve satışlarının yapıldığı şirketlerimizden birisidir. 10 yıllık bir ismi olan Stardoor belirginliği ve kaliteli üretimleri ile isim yapmış bir firmanın marka ismidir.

star_nakliyat_logo

Star Ahşap – Stardoor – Gülbeyaz isimleri ve firmalarının yapmış olduğu üretimlerin tamamında, Türkiye’nin her yerine sevkiyatların yapıldığı gelen ve giden bütün malzemelerin Star Nakliyat ve Star Ahşap bünyesinde garantili bir şekilde teslim edilmekte olduğu bir nakliye firması olarak hizmet vermektedir.

goodoorGooddoor yeni firmalarımızdan bir tanesi olup yine Star Ahşap bünyesinde bulunmaktadır. İnşaatı hızla devam eden ve 2016 yılında faaliyete geçmesi planlanan 15,000 m2 açık 6,000 m2 kapalı alanda sektörde yerini hızla alacak olan pvc, mebran, kaplamalı, melamin kapı ve kasalarının, pervazlarının, cila ve diğer yan malzemelerinin üretileceği ve Gooddoor ismi altında satışa sunulacağı bir firmadır. Günümüz şartlarında kendine özgü bayi ağı çalışmalarını sürdüren Gooddoor 2016 – 2017 yılları arasında sektöründe önde gelen firmalardan birisi olmak hedefleri arasındasındır.